Blog

Na dziko, ale bezpiecznie – 10 zasad, które pomogą Ci uniknąć katastrofy!

1. Działaj za dnia. Zabawne, że sami o tym piszemy, nie przestrzegając tego punktu. Czasami jedziemy cały dzień i wiadomo jak wychodzi. A to zakupy, a to siku, a to papu i nagle robi się ciemno jak, wiecie gdzie. W nocy na dziko oświetlenia często nie ma i jest dwa razy trudniej, a wszystko wydajeCzytaj więcej »Na dziko, ale bezpiecznie – 10 zasad, które pomogą Ci uniknąć katastrofy!

Drink Borówkowe Mojito

Nasze najnowsze odkrycie, prosty, orzeźwiający w upały, idealny drink.Ostatnio zrezygnowaliśmy z piwa, bo bardzo widocznie i błyskawicznie rosły nam brzuchy. W Turcji piwo było drogie i nie smakowało nam, więc kiedy mieliśmy ochotę na alkohol szukaliśmy delikatnego drinka, smacznego, ze zdrowymi i sezonowymi składnikami, a nie ze słodzonym, farbowanym napojem z plastiku. I znaleźliśmy! ZainspirowaliśmyCzytaj więcej »Drink Borówkowe Mojito

Jak zrobić pizzę na grillu?

W kamperze bardzo często brakowało nam piekarnika, a że potrzeba jest matką wynalazków, odkryliśmy nową funkcję naszego grilla. Tym sposobem oprócz grillowania, możemy robić wszystkie dania wymagające pieczenia. Na pierwszy “ogień” wrzucamy na “ruszt” pizzę, a w dodatku bezglutenową. Składniki:Ciasto bezglutenowe:200 gram bezglutenowej mąki  +  ok. 1 szklanki mąki do wyrabiania ciasta i  formowania pizzy,Czytaj więcej »Jak zrobić pizzę na grillu?

Jak znaleźć nocleg na dziko?

Przedstawiamy nasze sprawdzone pozycje noclegów na dziko. Jest to zbiór naszych kilkuletnich doświadczeń w poszukiwaniu takich miejsc i uwierzcie, że na niejednej miejscówce dzięki pierwszym dwóm sposobom mieliśmy najwięcej przygód. Sprawdź jaki sposób będzie dla Ciebie najlepszy w poszukiwaniu miejscówki na dziko kamperem lub przyczepą.  Na KolumbaTo najprostszy sposób, z którego często korzystamy, bo ktoCzytaj więcej »Jak znaleźć nocleg na dziko?