Blog

Jacy są Turcy?

Za co chętnie skazalibyśmy Turków na karę chłosty i wysokie grzywny? Co jest największą wadą Turków, a co jest ich największą zaletą? Czy Turcy piją alkohol? Ile tak naprawdę mogą mieć żon? W jaki sposób Polak może dogadać się z Turkiem? Jacy naprawdę są muzułmanie? Oczekiwania kontra rzeczywistość. Mam zawsze pozytywne nastawienie do każdego państwa,Czytaj więcej »Jacy są Turcy?

Wiosenna sałatka

Wiosnę czuć w powietrzu coraz mocniej, promienie słońca są cieplejsze, coraz dłużej trwa dzień. Wzrasta nasz apetyt na życie. Coraz częściej mamy ochotę na coś lekkiego, dlatego coraz częściej na naszym stole gości nasza ulubiona sałatka. Prosta ale zdrowa i mega sycąca. Dzielimy się przepisem! Skladniki i wykonanie porcji dla 1 osobyGarść sałaty lodowejGarść świeżegoCzytaj więcej »Wiosenna sałatka

Co kupić podróżnikowi na prezent? 38 najlepszych pomysłów

Na urodziny, imieniny, pod choinkę, na rocznicę lub na jakąkolwiek okazję? Co wybrać dla kogoś, kto przebiera nogami na samą myśl o podróży? Co mu się przyda? Jaki prezent może podróżnik sprawić sobie sam, by ułatwić sobie podróże i zwiększyć ich komfort? Można sprawić podróżnikowi coś na czas niepodróży, by umilić mu czas między wyjazdami,Czytaj więcej »Co kupić podróżnikowi na prezent? 38 najlepszych pomysłów

Jak zacząć morsować? Bardzo krótki instruktaż!

Nosiłam się z zamiarem napisania tego posta kilka lat, właściwie od kiedy zaczęłam morsować. I o ile żałuję, każdego nienapisanego, niedokończonego i nieopublikowanego artykułu, to w przypadku morsowania i moich ostatnich doświadczeń wyjdzie to na plus. Gdyż jeszcze rok temu, strzeliłabym Wam wypracowanie i baaardzo długą listę niezbędników potrzebnych do kilkuminutowego morsowania, a także instrukcjęCzytaj więcej »Jak zacząć morsować? Bardzo krótki instruktaż!

Historia o tym jak zostałam “Kobietą w kamperze” i #Vanlife dla każdego.

Na początku chciałam zmienić to i tamto, ale brakowało mi odwagi, motywacji albo siły. I tak nie zmieniałam nic… Stałam w miejscu i stałam, lata mijały, czasem coś tam pchnęłam do przodu…I nawet jak coś poszło do przodu, to cały czas nie miałam takiej pełnej satysfakcji, bo to były takie małe kroczki. Taka kropla wCzytaj więcej »Historia o tym jak zostałam “Kobietą w kamperze” i #Vanlife dla każdego.