Blog

Historia o tym jak zostałam “Kobietą w kamperze” i #Vanlife dla każdego.

Na początku chciałam zmienić to i tamto, ale brakowało mi odwagi, motywacji albo siły. I tak nie zmieniałam nic… Stałam w miejscu i stałam, lata mijały, czasem coś tam pchnęłam do przodu…I nawet jak coś poszło do przodu, to cały czas nie miałam takiej pełnej satysfakcji, bo to były takie małe kroczki. Taka kropla wCzytaj więcej »Historia o tym jak zostałam “Kobietą w kamperze” i #Vanlife dla każdego.

Na dziko, ale bezpiecznie – 10 zasad, które pomogą Ci uniknąć katastrofy!

1. Działaj za dnia. Zabawne, że sami o tym piszemy, nie przestrzegając tego punktu. Czasami jedziemy cały dzień i wiadomo jak wychodzi. A to zakupy, a to siku, a to papu i nagle robi się ciemno jak, wiecie gdzie. W nocy na dziko oświetlenia często nie ma i jest dwa razy trudniej, a wszystko wydajeCzytaj więcej »Na dziko, ale bezpiecznie – 10 zasad, które pomogą Ci uniknąć katastrofy!

Drink Borówkowe Mojito

Nasze najnowsze odkrycie, prosty, orzeźwiający w upały, idealny drink.Ostatnio zrezygnowaliśmy z piwa, bo bardzo widocznie i błyskawicznie rosły nam brzuchy. W Turcji piwo było drogie i nie smakowało nam, więc kiedy mieliśmy ochotę na alkohol szukaliśmy delikatnego drinka, smacznego, ze zdrowymi i sezonowymi składnikami, a nie ze słodzonym, farbowanym napojem z plastiku. I znaleźliśmy! ZainspirowaliśmyCzytaj więcej »Drink Borówkowe Mojito

Jak zrobić pizzę na grillu?

W kamperze bardzo często brakowało nam piekarnika, a że potrzeba jest matką wynalazków, odkryliśmy nową funkcję naszego grilla. Tym sposobem oprócz grillowania, możemy robić wszystkie dania wymagające pieczenia. Na pierwszy “ogień” wrzucamy na “ruszt” pizzę, a w dodatku bezglutenową. Składniki:Ciasto bezglutenowe:200 gram bezglutenowej mąki  +  ok. 1 szklanki mąki do wyrabiania ciasta i  formowania pizzy,Czytaj więcej »Jak zrobić pizzę na grillu?