O nas

KamperManiak to Aldona i Daniel

Jesteśmy małżeństwem ciekawym świata, otwartym na wszystko co przynosi życie. Kochamy podróżować, eksplorować, poznawać, doświadczać i jeść. Uwielbiamy cieszyć się życiem, pięknem natury i jej krajobrazami, ludźmi, których spotykamy na swojej drodze, nagrywaniem filmów z o życiu, podróżach, kamperach i o tym co nam w duszy gra. Chcemy przybliżyć naszym widzom miejsca, w które warto pojechać, co i gdzie zobaczyć, co zwiedzić, zjeść i co należy wiedzieć, co odpuścić albo na co być gotowym w danym miejscu.

Podróżujemy razem od ponad 10 lat, od prawie dwóch lat prowadzimy kanał na Youtube, a od prawie roku stronę internetową i bloga. Zwiedziliśmy ponad 20 krajów, początkowo samolotem śpiąc w hotelach, później osobówką z namiotem, pożyczonym busem, a teraz przede wszystkim kamperem. Zawsze dążyliśmy do tego żeby znaleźć sposób żeby jak najwięcej zobaczyć jak najmniejszym kosztem. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że zorganizowane wycieczki typu all inclusive nie są dla nas.

Śpiąc w Chorwacji w okolicach Dubrownika pod namiotem podjęliśmy decyzję o zakupie kampera, która była jedną z najlepszych w naszym życiu. Chcieliśmy kupić gotowego kampera, sprawnego niewymagającego koniecznych remontów, gdyż nie mieliśmy czasu na budowę czy remont, ani miejsca żeby przeprowadzić takie prace. I tak znaleźliśmy naszego „Groszka” i odbyliśmy następną podróż naszych marzeń do Hiszpanii. Teraz gdy już zwiedziliśmy większość zachodnich państw, zdaliśmy sobie sprawę, że mocno turystyczne miejsca są męczące, a ich piękno jest tak oblegane i oczywiste, że przestało być dla nas fascynujące. Na próbę wybraliśmy się na Ukrainę i do Mołdawii.

Zdaliśmy sobie wówczas sprawę jak wiele mamy do poznania na wschodzie, jak wiele ma on przed nami tajemnic, niesamowitych ludzi, historii i smaków do odkrycia. Dlatego chcielibyśmy kontynuować naszą podróż na wschód. Chcemy dotrzeć w miejsca gdzie potem będziesz mógł pojechać Ty (nie tylko kamperem, ale jak tylko chcesz)

 

Kontakt:

KamperManiak

e-mail: kampermaniak@gmail.com

tel. +48 663 771 887

This slideshow requires JavaScript.