Suntrack – elektryczność tam gdzie chcesz

Kamperem nad Bajkał to dla nas ogromny projekt, a nawet wyprawa życia. Realizacja tak wielkiego przedsięwzięcia możliwa była dzięki wsparciu sponsorskiemu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że firmy przekazały część swoich ciężko zarobionych pieniędzy na wsparcie projektu, który realizuje marzenia nasze i naszych widzów oraz czytelników, o podróżach w nowe zakątki świata. Wsparcie jest wyjątkowym gestem dobrych serc właścicieli tych firm.
Ty również możesz udzielić wsparcia, wybierając marki nas sponsorujące podczas swoich zakupów. Żeby było łatwiej Ci to zrobić prezentujemy cykl przybliżający firmy, które przystąpiły do podróży Kamperem nad Bajkał.

SunTrack wyposażył nasz dom na kółkach w elektrownię solarną, która dostarcza nam prąd niezbędny do normalnego życia, jak w zwykłym domu. Sam montaż paneli był ciekawym doświadczeniem, udowadniającym, że nie trzeba być elektrykiem, aby taki zestaw zamontować. Jak to wyglądało możesz zobaczyć w tym vlogu.

Fi

rma oferuje zestawy paneli, które mogą być wykorzystane nie tylko na dachu kampera, ale na Twojej: działce, łódce, domu letniskowym czy mieszkalnym i w każdym miejscu, w którym jest tak potrzeba, aby mieć prąd.

Odnawialne źródła energii to oprócz wygody i zadowolenia z komfortu zasilania, także ekologiczne postępowanie wobec środowiska.

Dzięki SunTrack możemy realizować naszą pracę z dowolnego miejsca, a dzięki temu montujemy filmy, piszemy artykuły i nie przejmujemy się prądem podczas podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CZEŚĆ

Jest nam niezmiernie miło, że do nas zawitałeś.
Zostaw po sobie ślad.
Napisz komentarz i subskrybuj nasze social media.
Dzięki!

%d bloggers like this: